Millal toimub: 30 Mar 2016

Elava muusika õhtud kohvikus Kohalik

Kohvik Kohalik
Kohvik Kohalik
(9) (9)
image cover

Mick Pedaja on Raplast pärit laulja ja helilooja, kes on võtnud eesmärgiks luua kuulajate kõrvadesse soojust ja rahu. Selleks ammutab ta inspiratsiooni loodusest ja inimestest, kes teda motiveerivad. Valminud loomingut iseloomustavad orgaanilisus, hõljuv kõlapilt ja kosmilised helimustrid.
Micku muusikaline tee on kestnud umbes kümme aastat ning selle aja jooskul on ta tegutsenud erinevates projektides ja ansamblites. Tänu lahketele hooandjatele andis Mick 2014. aasta talvel välja enda esimese sooloplaadi nimega “Ärgake”. Viimati andis Mick välja singli “Seis”, mille muusika ja sõnade autoriks ta ise on. Laulu produtsentideks on Raul Ojamaa ja Kostja Tsõbulevski, miksimise ja masterdamise eest vastutas José Diogo Neves. Selle looga astus ta ülesse Eesti Laulu poolfinaalis, millest pääses finaali. Mick Pedaja viib teid muusikalisele, atmosfäärilisele rännakule, tulge ja saage osa.

Laudu saab broneerida telefonil 56636996, info@kohvikkohalik.ee või saates meile sõnumi Facebooki kaudu :) Alustame kell 19.00!

Top 5 Recommended