Millal toimub: 2 Jul - 31 Jul 2015

Juulikuu ERIKÜLALISED Muhu Veinitalus!

Muhu Veinitalu Restoran Tigu
Muhu Veinitalu Restoran Tigu
Saare- ja Muhumaa
image cover

Luscher & Matiesen Muhu Veinitalu kirju ja andekas meeskond täiendub juulikuus nii mõnegi särava talendiga!

Võib juhtuda, et restorani terrassil astub Sulle vastu ja juhatab Su lauda mõni nägu, kes tundub Sulle ehk tuttavana… Justkui juhuslikult märkad ühel hetkel, et keegi mängib kitarri või laulaks just ainult Sulle. Võid nautida tõeliselt hõrke mereande, kui äkitselt avastad et põrand Sinu laua all on muutunud teatrilavaks. Mis siis, kui aga keegi Sinu veini klaasis maagilisel kombel hetkega vahuveiniks muudab?
Kõik see ja palju muutki võib juhtuda juulikuu jooksul Luscher & Matiesen Muhu Veinitalus- kohas, kus kaob argielu tavalisus silmapiirilt!

2-5. JUULIL Juu Jääb Tulevikumuusika festivali nädalavahetuse, mängib Muhu Veinitalus meelaid meloodiaid DJ TAIVO AASORG

14- 16. JUULIL võõrustavad teid Muhu Veinitalu terrassil säravad Kristel Aaslaid ja Taavi Paomets. Kristel ja Taavi on viimase pooleteist aasta jooksul koos musitseerinud mitmes ansamblis ning teinud koostööd teatrilaval ja telelinal. Akustilistel kontsertitel esitavad nad nii enda loomingut kui ka oma lemmikute lugusid

23-25. JUULIL võib Muhu Veinitalu meeskonnaliikmena kohata Mart Müüriseppa. NUKU Teatri näitlejat Mart Müüriseppa teatakse ka viimasel ajal kui “Sinu nägu kõlab tuttavalt” saate ühte võitjat- seega on sel šarmantsel noormehel ka lisaks näitlemisoskusele ka väga hea lauluhääl. 

31. JUULIL, siis, kui täiskuu kumab, külastab Luscher & Matiesen Muhu Veinitalu keegi müstiline meest.  Kes ta täpsemalt on, pole kellelgi aimu, aga teati rääkida, et olevat silmamoondaja, hullutaja, kelm ja pühak, võlur ja soolapuhuja, pika näpu ja musta kunsti mees. 

Top 5 Recommended