Millal toimub: 3 Oct - 11 Oct 2015

Pärnu Kohvikute Nädal

image cover

Pärnu kohvikupidajad korraldavad kevadise menuka restoranide nädala eeskujul sügisel ka kohvikute nädala. Restoranide nädala külastajad jäid ettevõtmisega lihtsalt nii väga rahule, et tegid ettepaneku algatada kohvikute nädala traditsioon. Ja sellist traditsiooni meie teada mujal varem loodud ei ole. Sel aastal on siis oktoobrikuus kõigil huvilistel võimalus osa saada Pärnu Kohvikute Nädalast, mis toimub 3.-11. oktoober.

Kohvikute Nädalal osalevad Pärnus tegutsevad kohvikud, kus pööratakse erilist rõhku tee ja kohvi kvaliteedile, et esitleda seeläbi Pärnu parimat tee- ja kohvikultuuri. Igal osaleval kohvikul üks salatist, desserdist ja tassist teest või kohvist koosnev eripakkumine, hinnaga 7 eurot, mida pakutakse kõigil kohviku nädala päevadel avamisest kuni sulgemiseni. Kohvikute nädala pakkumistega kostitab ühtekokku 24 Pärnu kohvikut.

Kampaanianädala eesmärk on tutvustada Pärnu kohvikuid nii pärnakatele kui teistele Eesti elanikele, meedia kaudu ka lähinaabritele ja elavdada kohvikute külastamist madalhooajal. Teine eesmärk on suurendada kogukonna teadlikkust tee- ja kohvikultuuri suhtes. Kohvikute nädala peamiseks sihtgrupiks on pärnakad ja linnakülalised, kes külastavad kohvikuid koos perede, sõprade või kolleegidega ja hindavad peale hea toidu kvaliteetseid tee- ja kohvijooke.

Rohkem infot: kohvikutenadal.ee

Top 5 Recommended