blog

Postitas: Karin - Blogi

Kohvikute lummuses

kohvikud-restoranid-eleven

Kohvikutel on maagiline võlu tõmmata inimesed endasse ja võtta neil hetkeks aeg maha. Kõik, kes armastavad kohvikuid, seda teavad ning igal võimalusel jagavad seda meeldivat kogemust oma sõpradega. Alati leiab mõne põhjuse minna avastama uusi kohti ja sõbrad sinna kaasa tirida. Kokkusaamisel ei peagi olema mingi suur põhjus, sõpru on ikka hea aeg-ajalt näha. Millal Sa viimati võtsid aega, et mõne kaugeks jäänud sõpraga kohtuda? Facebooki uudistevoogu kerime üles ja alla igal võimalik minutil, aga mis on saanud suhtlemisest, kui ehedast ajaviitest sõprade seltsis?

Koht, kus kokku saadakse on see, mis muudab kõik eriliseks. Kohvikute võlu peitub nende hubasuses. Tunne, mis tekib on kodune. Üllatud meeldivalt, kuidas teenindajad tahavad jagada oma aega Sinuga ja tunnevad muret kuidas läheb ja kas saiake pehme. Kõik see on nii meeldiv elamus, et kutsub Sind tagasi ja korduvalt. Üks põhjus juures sõpru rohkem näha.

Meil on palju tublisid pagareid ning pea igas linnas on olemas kohad, kus tordid, koogid ja hommikused saiakesed värskelt valmivad. Juba tänaval on mõnusat hõgngu tunda! Kirjuta kommentaaridesse mõni enda lemmik kohvik, kus Sinu arvates pakutakse parimaid hõrgutisi.

Viimane meeldejäävam kohvikuelamus oli mul sügiseses Frankfurdis. Lai peatänav, keskel erinevaid klaasmajakesi hubaste vaadetega kiirustavale elule selle ümber. Seal akna taga istudes ja võttes aega hetke nautida oli minu jaoks meelivärskendav ning lummav. Sama emotsiooni ei pea kaugelt otsima. Meil siin on piisavalt äge valik kohti, millede külastamine väärib kulutatud aega.

Oma lihtsusega meeldis mulle Kukeke – väga head söögid ja hubane õhkkond. Raske on mööda vaadata ka Kolmest Sibulast. Suuresti on trendikad kohvikud täna, kui seeni peale vihma, tekkimas Kalamajas või selle läheduses. Ja seal ringi jalutades see keskkond soosib seda, positiivses mõttes. Huvitava elamuse andis F-hoone – üllatas hea õllevalikuga! Koht ise toob inimestes välja varjatud hipsteri. Retrohõnguline, tahumatu miljöö ei jäta kahemõttelisusele ruumi – Sa oled tagasi Hipilandis. Kõik see on ideaalses kooskõlas super maitsvate söökidega. Väga lahe koht! Selliseid pärle leidub meie ümber palju ning nad kõik on avastamist väärt.On rohkemat, kui halb ilm, juhmid poliitikud, pahurad inimesed ja motivatsiooni puudus. Need väikesed rõõmud päevas või nädalas – makes a difference! Need kohad, kus istuda ja nautida just seda hetke, oivalist kohvi, pehmet ahjusooja saiakest.. ei pea olema erilised vaid hubased. Kohvikud võimaldavad seda luua. Killuke päikest igasse argipäeva!

Leia oma lemmik ja helista sõbrale.
Hea tuju garanteeritud!