Mis on Eleven

KONKURENTSITULT SUURIM SÖÖGIKOHTADE PORTAAL EESTIS

232 824 lehekülje vaatamist viimase 3 kuuga

general
Soovime, et teie äril läheks veel paremini ja võimalikult paljud inimesed leiaksid tee teie ukseni. Eleven’i partneritele on avatud palju võimalusi teiste hulgast paista silma, suurendada oma müüki ja leida uus kliente.
  • Otsingutulemuste ülemistes ridades olles oled alati esimene, keda märgatakse
  • Päevapakkumised on suurepärane võimalus teiste hulgast silma paista (kuus üle 8000 vaatamise).
  • Kindlasti toimub teil ka õhtusööke, kontserte ja teisi ägedaid üritusi. Paneme üles
  • Korraldame restoranide ja kohvikute kampaaniaid
  • Kutsu meid pildistama
  • Liitu meie “Ettevõtetele 1 kord kuus” uudiskirjaga SIIN

ELEVENIGA OLED KLIENTIDELE LÄHEMAL

Ettevõtte omaniku või juhina on Sul võimalus märkimisväärselt tõsta oma söögikoha leitavust ja kõita potensiaalse kliendi tähelepanu. Siia ei tulda uudiseid lugema ega naljavideosid vaatama. Elevenit külastatakse põhjusega ja see on leida mõnus kohvik või hinnatud restoran, kuhu soovitakse einestama või niisama aega veetma minna. Eleven’ist leiab inimene sobiva koha hommikusöögist kuni jõulupeoni.

Screen Shot 2015-03-02 at 09.15.51

Eleven on selles mõttes huvitav keskkond, et esmapilgul võib jääda mulje, et seda on vaja vaid klientidele. Minu isiklik arvamus on see, et seda keskkonda on vaja nii info mõttes klientidele kui tegelikult kvaliteedi hoidmise ja tõstmise verstapostina ka restoranidele endile. Suur on ju soov olla kogu aeg parem, parem, parem… ja lõpuks parim. Eleveni puhul on kindlasti üks hea mootor hinnangute näol. Kui sa tarbijana vaatad kolme lähestikust restorani ja nende menüüdest veisepraadi, siis ikka on ju hea lugeda, mida on inimesed pidanud parimaks. Vahel lihtsalt pole aega eksperimentideks.” – Indrek Poolak | Veinipööning, Kohvik Retro

Kõik söögikohad kiirelt ja mugavalt ühest kohast.

Oleme siia koondanud kokku kõik oma parimad ideed, mis said alguse soovist avastada uusi söögikohti ja maitseelamusi ning vajadusest leida kiirelt ja mugavalt ülevaatlikku infot. Koht, kus saaks tutvuda söögikoha, menüü ja võimalustega ning lugeda teiste külastajate antud hinnanguid ja tagasisidet. 

Eestis on kokku üle 1000 erineva söögikoha – restoranid, kohvikud, lounge’id, pubid, baarid, bistrood, söögimajad. Igal neist oma tegu, nägu, inimesed ja maitsed. Eleven toob suurema enamiku kokku ühele lehele – lihtne otsida, leida ja valida. Tagasiside saamiseks lisasime võimaluse külastatud kohti hinnata ja kommenteerida, sest just teiste inimeste antud arvustused on need, mida usaldame ning mille põhjal valikuid teeme.

general