blog

Tchaikovsky Telegramm

tchaikovsky-restoran-telegram

Restoran Tchaikovsky Hotellis Telegraaf ei ole koht, kuhu tulla kiirustama. Kuid lõunasöögiks siiski alati väga aega ei ole. Tulles oma külalistele poolel teel vastu, on restorani peakokk Vladislav Djatsuk kokku pannud kiire, efektiivse, kuid siiski nauditava lõunasöögi kogemuse pakkumiseks regulaarselt muutuva 3-käigulise ärilõuna menüü “Tchaikovsky Telegramm”. Ajavõit tulenebki sellest, et „Telegrammi“ käigud on fikseeritud.

Restorani külastajatele pakutakse ka parkimisvõimalust Hotelli Telegraaf maa-aluses parklas, lahendades seega autoga tulijate peamise mure vanalinnas einestamisel.

„Telegrammi“ kõik kolm käiku on alati võetud restorani Tchaikovsky hetkel kehtivast A la Carte menüüst. Tooraine valikul ei ole tehtud alla- ega järelandmisi võrreldes A la Carte lõunaga – tegemist ei ole päevapakkumisega ehk selle kõige tavapärasemas mõistes. „Tchaikovsky Telegramm“ on ka ideaalne võimalus saada restorani Tchaikovsky kogemus võrdlemisi hea hinnaga, kuna 3-käigulise menüü hind on 25 eurot. „Tchaikovsky Telegrammi“ pakutakse esmaspäevast reedeni vahemikus 12:00-15:00.

Vaata hetkel kehtiva „Tchaikovsky Telegrammi“ menüüd SIIN